KTÜ Düşünden Gerçeğine Proje Pazarı

10. Bitirme Projeleri Sergisi ve Mühendislik Günleri etkinliği bu yıl “KTÜ Düşünden Gerçeğine Proje Pazarı” olarak 3‐5 Haziran 2015 tarihlerinde Prof. Dr. Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi’nde yapılacaktır.

ktu_bitirme

Bu yıl 100’den fazla proje sergide yer alacaktır. Bu projelerden 27 tanesi TÜBİTAK 2209/B “Sanayi Odaklı Bitirme Projeleri Destek Programı” kapsamında destek almıştır. Bir proje ise Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nın “Tut Elimden” proje destek programınca desteklenmiştir.
Bitirme projeleri Sergisi 3 Haziran 2015 Çarşamba günü saat 10:00 da başlayacaktır. Aynı gün saat 14:00 de açılış töreni yapılacak ve etkinlik
3 gün tüm ziyaretçilere açık olarak devam edecektir. 5 Haziran Cuma günü öğleden sonra katılım belgelerinin verileceği kapanış programı
ile etkinlik sona erecektir. Bitirme Projeleri Sergisi bu yıl bir Proje Pazarı olarak organize edilecek ve diğer bölüm ya da üniversite dışından gelecek projelere de açık olacaktır. Proje Pazarı hakkında daha geniş bilgi ana sayfada verilen Proje Pazarı dosyasında bulunmaktadır. Öğrencilerimizin eğitimlerinin bu son yılında ortaya koydukları performanslarını ve Mühendisliğe adım atarken yaşadıkları coşkuyu paylaşmak üzere KTÜ mensupları ve sanayicilerimiz başta olmak üzere isteyen herkesin sergimizi onurlandırmasını bekliyoruz.
Saygılarımızla,
Elektrik‐Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanlığı

Karadeniz Teknik Üniversitesi
Mühendislik Fakültesi
Elektrik‐Elektronik Mühendisliği Bölümü

 

– Bu Yazı 347 kez okundu –

Yorumlarınızı Bekliyorum :)